Hakkımızda

 

Arya17 Yapı İnşaat Emlak,inşaat, yapı inşaat,dış cephe mantolama,iç dekorasyon,inşaat malzemeleri satışı, uygun fiyatlara daire, uygun fiyatlara kiralık daire, uygun fiyatlara satılık daire, satılık daire, satılık ev, arsa, kiralık ev, kiralık daire, hafriyat, onarım ve bakım çalışma olarak Çanakkale Merkez'de hizmet vermekteyiz.

 

Arya17 Yapı İnşaat Emlak olarak yola çıktığımız günden beri kaliteden ödün vermeden dünya standartlarında hizmeti müşterilerimize sunabilmek için çaba göstermekteyiz. Bu konuda şu ana kadarki portföyümüz ve sunmuş olduğumuz hizmetler göz önüne alındığında bir marka değeri olarak bulunduğumuz lokasyonda ön plana çıkmaktayız. Müşterilerimizin beğenisini kazanmanın haklı gururunu yaşamakla beraber bugünkü bulunduğumuz noktayı kendimiz için kesinlikle yeterli görmemekteyiz.

 

Ülkemizde faaliyet göstermiş olduğumuz inşaat  sektördeki kalite standartlarını adeta yeniden oluşturmuş durumdayız.Birçok firma bizim belirlemiş olduğumuz kalite standartlarına ulaşmak için çaba gösterirken firmamız şimdiden gelecek günler adına yenilikler tasarlamakta ve farklılıklar planlamaktadır.Bu noktada gıpta edilen pek çok uygulama ve hizmetin standart hale getirilmiş olduğu kurum bünyesinde yer alması gurur vericidir.

 

İnşaat sektörünün yaşadığı sorunlara çözüm getirirken ülkemizde ve dünyada meydana gelen gelişmeler izlenmekte ve müşterilerimizin beklentileri ile uyum içerisinde olan bir hizmet ortaya konmaktadır. Bu noktada mevcut ihtiyaçların yanı sıra muhtemel beklentiler de değerlendirilerek firmamızın faaliyet politikası belirlenmektedir. Bu anlayışa sahip olmak firmamızı sektörün öncüsü konumuna getirmiştir.

 

Öne Çıkarılanlar

Çanakkale İç Dekorasyon

Modern Şık Ve Dekoratif İç Dekorasyon Fikirleri Bir evin iç tasarım dekora

Çanakkale Temelden İnşaat

Konut / Ticari İnşaat / Gayrimenkul geliştirme alanında engin tecrübeye ve teknik b

Çanakkale İç ve Dış Cephe Mantolama

Yakıt sarfiyatında %50 oranında tasarruf sağlatan mantolama yapmak için hi&

Çanakkale Anahtar Teslim Dekorasyon

Anahtar teslimi ev dekorasyonu bir anlamda ev sahibinin tüm beklentilerinin profesy

Yorumlar