Çanakkale Anahtar Teslim Dekorasyon

Çanakkale Anahtar Teslim Dekorasyon

Anahtar teslimi ev dekorasyonu bir anlamda ev sahibinin tüm beklentilerinin profesyonel tasarımcılar tarafından en üst düzeyde karşılanmasıdır. Bu sebeple bu yöndeki taleplerinizi karşılamadan önce çok titiz bir araştırma yapmanız gerekir. İşinin ehli iç tasarım uzmanları veya bu işin eğitimini almış iç mimarlar anahtar teslimi ev dekorasyonu öncesinde yapacakları görüşmede tüm detayları evde yaşayan bireylerin yaşam ve konfor alışkanlıklarına uygun olarak tasarlarlar. Böylece aile bireyleri, yeni evlerinde yaşamaya başladığında her şeyin bekledikleri gibi olduğunu görerek yaşamlarını keyifli bir şekilde sürdürürler.

 

Anahtar teslimi ev dekorasyonu yaşam alanları, dinlenme, spor alanları, ortak kullanım alanları, bahçe, teras düzenlemeleri, bireylere ait odalar ve evcil hayvan barınaklarına kadar geniş bir perspektifte ele alınır. Profesyonel tasarımcılar tarafından belli bir plan dâhilinde yürütülen çalışmalar sırasında, belli evrelerde ev sahibini fikrine başvurularak tadilat taleplerinin olup olmadığı yönünde görüş alınır.

 

Anahtar Teslimi Ev Dekorasyonunda İlk Adım Keşif ve Ölçü Alma


Anahtar teslimi ev dekorasyonunda ilk adım keşif ve ölçü alınmasıdır. Yapılan keşif ve ölçü alma çalışmasında iç dekorasyonda kullanılacak ögeler ve mobilyaların boyutları belirlenir. Her bir alanda ayrı ayrı yapılan bu çalışma sonrası bir taslak hazırlanır ve üzerinde yapılan çalışma sonrasında ev sahibine sunulur. Keşif çalışması,

Yatak odaları
Oturma odası
Banyo/WC
Mutfak
Çocuk odaları
Balkon/teras
Çatı katı
Garaj
Bahçe gibi evin tüm bölümlerini kapsayacak şekilde ve özenli bir şekilde yapılır.

Anahtar teslim ev dekorasyonlarında küçük ayrıntıların bile üzerinde titizlikle durulmakta ve her aşama müşteriye sunularak onay alındıktan sonra sürdürülmektedir. Farklı ekiplerle birlikte yürütülen çalışmalar esnasında elektrik ve su tesisatları, zemin uygulamaları, kapı ve pencereler, duvar boyası ve iç dekorasyona yönelik çalışmalar yapılmaktadır.
 

 

Öne Çıkarılanlar

Çanakkale Temelden İnşaat

Konut / Ticari İnşaat / Gayrimenkul geliştirme alanında engin tecrübeye ve teknik b

Çanakkale İç Dekorasyon

Modern Şık Ve Dekoratif İç Dekorasyon Fikirleri Bir evin iç tasarım dekora

Çanakkale Anahtar Teslim Dekorasyon

Anahtar teslimi ev dekorasyonu bir anlamda ev sahibinin tüm beklentilerinin profesy

Çanakkale İç ve Dış Cephe Mantolama

Yakıt sarfiyatında %50 oranında tasarruf sağlatan mantolama yapmak için hi&

Yorumlar